Ogłoszenie

TriquetrA

Weź udział w tworzeniu filmiku prezentującego gildię

>>KLIKNIJ<<


#1 2012-01-05 20:00:51

 Tygrysica

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 321
Punktów :   
Lvl: 106 - Zamachowiec

FAQ: System wytrwałości (paski)

System wytrwałości to zestaw 5 bonusów, które są nagrodą za zabijanie wielu potworów. Po każdym zabitym białym, żółtym lub zielonym potworze, kolorowy pasek pod wskazaniem HP, MP i EXP odrobinę się wydłuża. Gdy dobiegnie on do samego końca, gwiazda znajdująca sie tam zaświeci się w odpowiednim kolorze, sygnalizując, że bonus jest gotów. Klikając na gwiazdę, aktywujesz bonus, resetując tym samym pasek do początku. Jeśli nie aktywujesz pierwszego bonusu, zapełnia się pasek w innym kolorze, ładując kolejny bonus.

Uwaga! Paski będą resetowane przy każdym wylogowaniu się z gry!

Mamy do wyboru 5 pasków, które dają nam 5 różnych bonusów:

http://i54.tinypic.com/aom1wo.gif

1. Zielony bonus: dodaje 100% ataku fizycznego oraz magicznego przez 2 minuty czasu realnego.

2. Żółty bonus: dodaje 200% ataku fizycznego oraz magicznego przez 2 minuty czasu realnego.

3. Pomarańczowy bonus: przez 1,5 minuty czasu realnego istnieje szansa na wykonanie 7-krotnej szkody (normalne uderzenia).

4. Czerwony bonus: za każdego zabitego potwora otrzymasz 2,5 x więcej PU. Przez ten czas istnieje szansa na wykonanie 10-krotnej szkody (normalne uderzenia).

5. Purpurowy bonus: za każdego zabitego potwora otrzymasz 2,5 x więcej EXP. Przez ten czas istnieje szansa na wykonanie 15-krotnej szkody (normalne uderzenia).


Dodatkowo otrzymasz bonus do PU, jeśli grasz codziennie w Last Chaos. Więcej informacji otrzymasz u Landy.

Pierwszego dnia system zostaje aktywowany.

Następnego dnia otrzymasz 3% więcej PU.

Trzeciego dnia otrzymasz 4% więcej PU.

Czwartego dnia otrzymasz 5% więcej PU.

Piątego dnia otrzymasz 10% więcej PU.


Panie chroń mnie przed Przyjaciółmi bo z wrogami sobie poradzę ^^
Kochaj wszystkich, ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie zaczynaj!

Offline

 

#2 2012-01-11 22:07:09

 Kasabian1

Moderator

Skąd: Allenstein
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 65
Punktów :   
Lvl: 80

Re: FAQ: System wytrwałości (paski)

Tiger dobrze ze nie oddałem zadania u mnie różowy pasek to purpurowy o którym pisałas teraz już wiem ze mam zatrzymać się na czerwonej gwiazdce ale i tak dzięki za pomoc


Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka,dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy,ze poznaliśmy się na  kapitalnym żarcie jaki uczynił powołując nas na ten świat .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spank.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl www.bswzip.pun.pl www.infofutbol.pun.pl www.bitwanarymy.pun.pl